به  پورتال بازی آنلاین فلش"بازی آنلاین :: Tgame.IR" خوش آمدید.
 

منو اصلی

 
بازي هاي ورزشي
بازي هاي فکري
بازي هاي اکشن
بازي هاي مسابقه اي
بازي هاي تير اندازي
بازى هاى متفرقه
 
 

پیوندهاروانشناس روانشناسی کودک تست روانشناسی پنل اس ام اس رایگان ابزار وبلاگ

 
 

آمار سایت

     
 بازى هاى متفرقه

قوی ترین مردان جهان
قوی ترین مردان جهان
یک بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز و تجربه ای جدید برای شما. شما در این بازی هر مرحله با قوی ترین مردان جهان به رقابت می پردازید و باید سعی کنید در هر آیتم رکورد خوبی را ثبت کنید تا در نهایت با امتیازهایی که می گیرید یکی از مدال های طلا ، نقره و یا برنز را کسب کنبد. برای شروع بازی ابتدا نام خود را وارد کنید، کلید های N و B در این بازی کاربرد دارند.
به خاطر یک مشت پنیر
به خاطر یک مشت پنیر
داستان بازی در مورد موش بیچاره ای است که برای به دست آوردن قطعه پنیری به فجیع ترین شکل ممکن زجرکش می شود. شما در این بازی به محض اینکه موش از سوراخش بیرون آمد با نگه داشتن کلیک چپ موس و تنظیم قدرت پرتاب به وسیله ی جارو دستی که در دست دارید موش بیچاره را به بیرون از خانه پرتاب کنید. دقت کنید که زمانی که موش سرش پایین بود و در حال خوردن پنیر بود کلیک موس را رها کنید در غیر این صورت موش به داخل لانه اش فرار خواهد کرد. هر چقدر موش را بهتر پرتاب کنید دلارهای بیشتر می گیرید. به وسیله دلارهایی که بدست می آورید می توانید از فروشگاه خرید کنید و وسایل مدرن تر و بهتری بدست آورید ... با توجه به حجم 5.5 مگابایتی بازی تا لود کامل بازی صبور باشید مطمئن باشید که ارزش بازی کردن را خواهد داشت.
کامیون معدن دیوانه
کامیون معدن دیوانه
در بازی جذاب و پرطرفدار کامیون معدن دیوانه ، شما باید ابتدا کامیون را بارگیری کنید و سپس طوری ماشین را با کلید های جهت نما هدایت کنید که کامیون را به مقصد برسانید . در صورتی که بار را به مقصد نرسانید می بایست مرحله را مجدداً تکرار کنید. حجم این بازی حدود 5 مگابایت است پس تا بارگذاری کامل بازی صبور باشید .
Fighter
Fighter
توپهای همرنگ خود را جذب نمایید.
هليكوپتر
هليكوپتر
اين هليكوپتر را توسط موس كنترل نماييد تا سقوط نكند در ضمن مواظب موانع نيز باشيد.بازي جذابي است
Caravan
Caravan
ماشين را در جاي تعيين شده پارك نماييد.برای شروع بازی روی play کلیک کنید.
Bat and Mouse 2
Bat and Mouse 2
موش رابه سمت پنیر حرکت دهید اما مواظب چماق هم باشید.روی Start کلیک کنید
سیراب کردن کودک
سیراب کردن کودک
دهان کودک را به سمت آب بگیرید هر چقدر بیشتر آب بخورد امتیاز بیشتری میگیرد و به مرحله ی بعد خواهید رفت.
سرعت تایپ
سرعت تایپ
سرعت تایپ خود را تست کنید و ببینید در مدت زمان 30 ثانیه چند حرف میتونید تاپپ کنید. بریا این کار کافیست حروفی که ظاهر میشوند را سریع از روی صفحه کلید پیدا کرده و فشار دهید.
< قبلی بعدی >

   
   
Tgame.IR Copyright All right Reserved © 2010 - 2012