ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری را می توانید برای پوشش دیوارها استفاده کنید ، این ساندویچ پانل ها در انواع مختلفی از نظر طرح و جنس قابل استفاده می باشند که می توان از این انواع ساندویچ پانل در هر نقطه ای با هر آب و هوا و خاکی استفاده کرد.

استراکچر تعبیه شده برای ساندویچ پانل ها به گونه ای می باشد که شما را قادر می سازد تا آن ها را در هر شرایطی استفاده کنید و بتوانید این ساندویچ پانل های دیواری را نصب و اجرا نمایید.

ساندویچ پانل های دیواری در انواع ذیل قابل تهیه می باشند :

 • ساندویچ پانل دیواری با ورق گالوانیزه را می توانید جزو لیست ارزان ترین ساندویچ پانل ها قرار دهید ، این ساندویچ پانل مقاوم است اما نه در برابر اکسید زنگ آهن ، بنابراین این ورق را می توانید در ساندویچ پنل های ارزان خود استفاده کنید.
 • ساندویچ پانل دیواری با ورق آلوزینک ، یکی از انواع استاندارد ساندویچ پانل میباشد ، این ساندویچ پانل از ورق ضد زنگ آلوزینک می باشد که بسیار مستحکم و با دوام می باشد و گارانتی می شود.
 • ساندویچ پانل دیواری با ورق آلومینیوم از نازک ترین و منعطف ترین ورق تشکیل می شود اما نقطه ضعف این ورق شکننده بودن آن می باشد که باعث می شود ، دچار مشکل شوند و مقاومت آن ها کم شود.
 • ساندویچ پانل دیواری با ورق فایبرگلاس را ساندویچ پانل طرح چوب نیز می گویند که این ساندویچ پانل ماموت عایق رطوبت و آب می باشد و می توان آن را در ساخت ساختمان های تجاری و اداری که شکیل بودن کار مهم است استفاده کرد.
 • ساندویچ پانل دیواری با ورق شیشه ای را میتوان همان ساندویچ پانل شیشه ای یا ساندویچ پنل شفاف نامید که در ساخت انواع سوله ها ، اتاق های گلخانه ای ، سوله های گلخانه ای و… کاربرد دارد.
 • ساندویچ پانل دیواری با ورق پلی کربنات همان ساندویچ پانل شفاف است که این ورق از ورق شیشه ای ارزان تر می باشد و می توان آن را برای ساخت گلخانه ها و دیگر فضاهایی که در آن ها ورود نور خارجی ضروری است استفاده کرد.
 • ساندویچ پانل دیواری XPS از ورق XPS که ورقی است فشرده و کم حجم به طوری که همان پلی استایرن را فشرده کرده اند ، این ورق را زمانی استفاده می کنند که میزان فضای مصرفی مهم باشد و قصد کم کردن آن باشد.
 • ساندویچ پانل دیواری پشم شیشه از الیاف پشم شیشه برای عایق استفاده می کند ، به این صورت که این الیاف دیر سوز می باشند و با مبحوس کردن شعله های آتش در نقطه ای ، باعث می شوند که آتش شیوع پیدا نکرده و آن را هرچه زودتر مهار کنید ، زیرا این ساندویچ پانل دیواری تا دمای ۱۰۰۰ درجه نمی سوزد و سوختن آن تقریبا غیر ممکن است.
 • ساندویچ پانل دیواری پشم سنگ یا پشم معدنی این ساندویچ پانل نیز مانند ساندویچ پنل دیواری پشم شیشه همان کاربرد ها و خصیصه ها را دارد با این تفاوت که که این محصول از سنگ بازالت که بازمانده سنگ های آتش فشانی است تهیه می شود و می توان آن را قابل بازیافت و برگشت به طبیعت دانست ، همچنین این عایق غیر قابل نفوذ برای حشرات است زیرا محیط نامناسبی را برای حشرات فراهم می کند.
 • ساندویچ پانل دیواری پلی یورتان از فوم تزریقی پلی یورتان تهیه می شود که این فوم دیر سوز می باشد و جزو ساندویچ پنل استاندارد های ماموت می باشد که می توان آن را با گارنتی ماموت تهیه کرد .
 • ساندویچ پانل دیواری پلی استایرن از فوم تزریقی پلی استایرن که فومی مقاوم و با دوام است تهیه می شود که می توان آن را در کاربری های مختلف استفاده کردو از آن بهره مند شد ، این ساندویچ پنل ماموت ارزان تر از سایر محصولات در بین لیست قیمت می باشد.

که همه این انواع ساندویچ پانل دیواری را می توان به صورت دست دوم ، نسوز ، دیر سوز و قسطی تهیه کرد. جالب است بدانید که پانل های ماموت علاوه بر ساخت سوله ها ، ساخت ساختمان ها و پالایشگاه ها و … در ساخت کانکس ها و اتاق های حمل بار کامیون و کامیونت نیز استفاده دارند و می توان آن ها را در انواع موارد فوق استفاده کرد.

کانکس های نگهبانی ، کانکس اداری ، کانکس مسکونی ، کانکس ویلایی ، کانکس سرویس بهداشتی و … همه از انواع این کانکس ها می باشند که می توانید از آن ها به صورت متحرک و ثابت استفاده نمایید به گونه ای که آن ها را جابه جا نموده و یا در جای مخصوصی قرار دهید.

در مورد اول می توانید با جرثقیل کانکس مورد نظر را برداشته و با کشنده کفی آن را به محل مورد نظر منتقل کرده و از آن استفاده نمود و در صورت ثابت بودن نیز می توان آن را جدا کرده و توسط کامیون و … به محل مورد نظر انتقال داده و نصب نمود.

پیش بینی فوتبال خرید vpn