تبلیغات

سایت بازی آنلاین تی گیم یک مرجع بازی آنلاین فلش می باشد که در حال حاضر با داشتن نزدیک به هزار بازی آنلاین سعی میکند تمامی سلایق را برای گیمرهایی که به دنبال بازی های کم حجم هستند را پوشش دهد. بیشتر بازی های موجود در سایت برای کاربران سایت نوستالژی دارد و تی گیم با بازدید مناسب و قدرت دامنه خوب جایگاه مناسبی برای تبلیغات شما خواهد بود. تعرفه تبلیغات سایت تی گیم به شرح زیر می باشد:

پلن های متنی بک لینک

تبلیغات متنی و لینکی تی گیم به سایت بک لینک ها واگذار شده است و شما از طریق این سایت می توانید به صورت آنلاین از تی گیم و ده ها سایت رنک بالای دیگر تبلیغ لینکی خریداری کنید و آگهی شما در کمتر از ۱۲ ساعت بر روی سایت درج خواهد شد.

پس از ورود به سایت بک لینک ها به قسمت خرید بک لینک مراجعه کرده پس از انتخاب وب سایت مورد نظر و پلن مربوطه در قسمت ثبت سفارش اطلاعات لینک خود را وارد کنید.

پلن نمایش بنر

بنر با سایز ۱۲۰ در ۶۰۰ سمت راست کلیه صفحات یک ماهه ۵۰,۰۰۰ تومان

بنر با سایز ۳۳۶ در ۲۸۰ هدر و سمت چپ کلیه صفحات سه ماهه ۴۰,۰۰۰ تومان

جهت اشتراک تبلغ وب خود در بیست ایران ؛ هزینه مورد نظر خود را به شماره حساب زیر واریز نموده  و بعد از آن شماره فیش واریزی را به همراه مشخصات وب خود برای بیست ایران ارسال نمایید.

شماره حساب : ۰۲۰۹۰۲۰۶۰۱۰۰۱

كارت : ۶۰۳۷۹۹۷۲۸۳۵۳۴۶۶۸

صاحب حساب : رضا رستم زاد

شبا : IR830170000000209020601001

اطلاعات تماس

برای اطلاعات بیشتر و تماس با مدیر سایت با ایمیل nighteams@gmail.com تماس بگیرید.  در صورت لزوم می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۸۲۲۰۱۲(رستم زاد) از ساعت ۱۰ الی ۲۰ با ما تماس بگیرید.

قوانین

bullet-error-iconحداکثر حجم مجاز برای بنر ۵۰ کیلوبایت.
bullet-delete-iconاز پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
bullet-error-iconنمایش و درج آگهی تنها پس از واریز وجه توسط آگهی دهنده امکان پذیر است .
bullet-error-iconهر آگهی فقط می تواند مختص یک سایت باشد و از پذیرش بنر و لینک های تصادف و رندم معذوریم.
bullet-delete-iconامکان استرداد وجه آگهی پس از نمایش در سایت وجود ندارد.
bullet-error-iconدر صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
bullet-error-iconدر صورت عدم تأیید آگهی شما از جانب مدیر سایت وجه واریز شده عیناً مستردد خواهد شد اما بهتر است قبل از واریز وجه لینک و عنوان و یا تصویر آگهی برای مدیر سایت ارسال و تأیید شود.
bullet-delete-iconدر صورتی که محتوای سایت در طول مدت نمایش آگهی دچار تغییر شده و به نحوی مورد سوءاستفاده قرار گیرد آگهی قبل از موعد حذف شده و مسئولیت ضرر و زیان به عهده آگهی دهنده خواهد بود.
bullet-delete-iconدر مورد آگهی هایی که به صورت لینک هستند امکان تغییر عنوان و آدرس لینک با توجه به مسائل سئو وجود ندارد.
bullet-delete-iconدر صورتی که سایت شما محتوای مخرب (اعم از سخت افزاری و نرم افزاری) داشته باشد به نحوی که توسط موتور های جستجویی مانند گوگل اسپم شود ، آگهی شما حذف خواهد شد و مسئولیت خسارت به عهده آگهی دهنده خواهد بود.

    تبلیغات رپورتاژ


    
  • ۱۱ پیشنهاد خرید گردنبند برای دختران
  • دانلود رایگان کتاب و مقاله
  • تور مشهد با هواپیما و قطار | لحظه آخری ، لوکس و ارزان


  • تبلیغات متنی


    
پیش بینی فوتبال خرید vpn